dochrztu.pl
 
 

 Szanowni Klienci,
Z powodów organizacyjnych, od dnia 15 września 2015r. do ODWOŁANIA , nie bedziemy realizowali zamówień na produkty z naszej oferty.
Za utrudnienia przepraszamy.


Opinie


0 opinii
Twoja ocena:

Album na zdjęcia Komunia Święta, rozm.20x25cm, art.V1336/2 / pamiątka komunii od rodziców chrzestnych

cena: 259.00 zł
 
 
 
 
ilość:
                           
 

 WYSYŁAMY W 24h

dedykację Wygrawerujemy Gratis na laminowanej tabliczce, zapłacisz jedynie za tabliczkę!  (szczegóły)

 

Jeśli szukasz pięknej pamiątki komunijnej dla dziecka, proponujemy elegancki, przepięknie oprawiony album na zdjęcia oraz wiele innych prezentów i pamiątek na komunię. Album pochodzi z włoskiej kolekcji srebrnych wyrobów okazjonalnych. U nas każda pamiątka do komunii może zostać zakupiony z grawerowaną dedykacją lub osobistymi życzeniami.

 

Opis produktu - pamiątka na komunię

Album to wspaniała pamiątka na komunię, jest praktycznym i sentymentalnym prezentem. Ta pamiątka komunijna posiada grubą, sztywną okładkę w kolorze ecru, wykonaną ze skóry ekologicznej. Na okładce albumu znajduje się srebrna ramka, w którą można włożyć zdjęcie. Ramka ozdobiona została  typowymi motywami dla Komunii Świętej: kielich, hostia. Zewnętrzną warstwę ramki na zdjęcie stanowi srebro próby 925. Ta pamiątka do komunii dodatkowo  zabezpieczona jest specjalnym lakierem ochronnym, który  nadaje blask i połysk.  W środku znajdują się grube karty (w kolorze ecru) do wklejania fotografii, kart jest 30, można przyklejać zdjęcia rożnego rozmiaru, pomiędzy kartami wklejona została bibuła, która chroni zdjęcia przed sklejaniem ze sobą. Pamiątka komunijna ma wymiary 20x25cm. Album zapakowany jest w eleganckie, kartonowe, sztywne pudło o wymiarach. Taki prezent to piękna i praktyczna pamiątka komunii od rodziców chrzestnych, dziadków lub rodziców!

W komplecie do albumu na zdjęcia możesz zakupić ramki na zdjęcia: mała ramka na zdjęcie Komunia Święta art.624/2L (przejdź do oferty), średnia ramka na zdjęcie Komunia Święta art.624/3XL (przejdź do oferty), duża ramka na zdjęcia Komunia Święta art.624/4L (przejdź do oferty).

 

Grawerowanie - usługi dodatkowe

Grawerowana płytka z laminatu umieszczona na wewnętrznej stronie okładki albumu, umożliwi wygrawerowanie osobistej dedykacji. Grawerowanie wykonujemy Gratis! (zapłacisz jedynie za płytkę).  (kliknij szczegóły)

Wygrawerowana osobista dedykacja wykonana na specjalnej tabliczce, sprawi, że zakupiona pamiątka do komunii stanie się unikalnym prezentem.

 

***UWAGA ważna informacja***
Zgodnie z art. 10 pkt. 4 ustawy z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów przy sprzedaży na odległość informujemy, że produkty z grawerunkiem są przygotowywane indywidualnie na "zamówienie specjalne", z tego powodu nie ma możliwości ich zwrotu.

 

Produkt z grupy: prezent na komunie, prezent na komunię, prezent do komunii, pamiątka na komunię, pamiątka do komunii, prezent na komunie dla chłopca, prezent do komunii dla dziewczynki, pamiątka komuni, prezent komunijny, pamiątka komunijna, prezenty komunijne, prezent od chrzestnego, prezent na komunię od chrzestnej, pamiątka komunii od rodziców chrzestnych, prezent do komunii 2013 


imię nadawcy: *
nazwisko nadawcy: *
e-mail nadawcy: *
imię odbiorcy: *
nazwisko odbiorcy: *
e-mail odbiorcy: *
wpisz kod: *
 
 

Z tym produktem inni kupili

 

DOCHRZTU.PL 2012 All rights reserved | polityka prywatności | created by mouton.pl